ČSK Uherský Brod vs FC Hlučín

Datum a čas konání: 28.4.2018 16:00

Aktuality

Devatenáctka vstřelila neskutečných 14 branek

Po vítězství nad Slováckem zajížděla naše U19 do Frýdku Místku. Soupeři nastřílela neuvěřitelných 14 branek a fotbalem se bavila až do samotného konce zápasu. Zajímavostí je ten fakt, že na 14-ti brankách se podílelo celkem 10 hráčů.

Devatenáctka zdolala Slovácko 5:2

Devatenáctka doma hostila tým Slovácka. Naši hráči po dvou jarních porážkach potřebovali bodovat, a to se povedlo. Slaví tak důležitou výhru v poměru 5:2. Potvrdit tento výsledek by bylo dobré příští sobotu, kdy U19 zavítá na půdu posledního Frýdku…

Devatenáctka v derby podlehla Vítkovicím

Derby devatenáctek přineslo vyrovnaný zápas, kde se ovšem body nedělily. Domácím se v prvním poločase podařil úspěšně sehrát rohový kop. Hosté i přes několik slibně vyhlížejících situacích nedokázali skórovat a proto platí výhra Vítkovic v poměru 1…

Devatenáctka podlehla doma Sigmě

První jarní zápas má za sebou i naše U19. V souboji se Sigmou tahali za kratší konec a podlehli nakonec 1:4.

U19 doma hostila Ružomberok

Po soustředění v Rožnově hostila na domácí půdě U19 slovenského soupeře MFK Ružomberok. Po bezbrankovém poločase nakonec hosté zvítězili.

Devatenáctka smírně s muži Rožnova

Druhé utkání v rámci soustředění sehrála U19. Tentokráte proti mužům Rožnova pod Radhoštěm. Utkání hrané za hustého sněžení nakonec přineslo 6 branek a remízu 3:3.

U19 hrála s muži Vigantic

V rámci soustředění odehrála U19 přípravný zápas proti mužům Vigantic. O výsledku rozhodla důraznější koncovka soupeře.

U19 remizovala s Lokomotivou Petrovice

Devatenáctka proti mužům Lokomotivy Petrovice, hrajícím divizi, odehrála vyrovnanou partii. Utkání skončilo remízou 2:2. Bohužel v samotném závěru zápasu došlo k úrazu, kde Karel Strakoš si zlomil ruku. Přejemem brzké uzdravení.

Devatenáctka smírně s Velkou Polomí

Druhé přátelské utkání sehrála U19. Po dorostu Petřkovic tentokráte přivítala muže Velké Polomi. Utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou 2:2.

Devatenáctka porazila Petřkovice

I devatenáctka má za sebou první přátelské utkání. Na domácí půdě přivítila souseda - tým z Petřkovic. Po zlepšené hře ve druhé půli slaví naši hráči výhru 3:0.