Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Aktuality

U14 ve středu v baráži proti Hodonínu

Ve středu odehraje naše U14 nejdůležitější zápas sezóny. Poté, co U15 obsadila poslední místo v nejvyšší žákovské soutěži, odsoudila mladší spoluhráče k baráži. Ta se bude hrát letos poprvé. Soupeřem Hlučína bude tým Hodonína, který vyhrál svou…

Čtrnáctka zvládla anglický týden na výbornou

Třetí anglický týden za sebou má naše U14. Tentokráte vytěžili v konfrontaci s týmy Vítkovic, Zlína a Prostějova plný počet bodů a dle slov trenéra Brančíka vládne maximální spokojenost.

U14 odehrála další 3 zápasy

Stejně jako v minulém souhrnu tří zápasů kategorie U14 došlo i tentokráte na všechny 3 varianty výsledku. Takže kluci opět zaznamenali výhru, prohru a remízu.

Anglický týden naší čtrnáctky

Tři zápasy během týdne odehrála naše U14. A připsala si jednu výhru, remízu a nakonec i prohru na hřišti Sigmy. No a hned v úterý hostí doma Karvinou ( v Ludgeřovicích ).

U14 podlehla v Jihlavě 3:2

Zápas v daleké Jihlavě sehrála naše U14. V prvním poločase padlo všech pět branek zápasu, bohužel 3 do naší sítě. A protože i přes spoustu šancí ve druhé půli branku naši hráči již nevstřelili, odvážejí si prohru v poměru 3:2.

U14 doma podlehla Baníku

Čtvrté jarní kolo přineslo první porážku. Nad síly naší U14 byl suverén soutěže Baník Ostrava. Ten 5x skóroval a zaslouženě bere 3 body za vysoké vítězství.

Čtrnáctka předvedla skvělý obrat

Výborný zápas byl k vidění v utkání naší U14 se stejně starým týmem SFC Opava. Po celý zápas měl herní převahu domácí tým, ovšem do druhého poločasu se šlo za stavu 0:2. Pěti brankami ale vývoj otočili a zaslouženě slaví vítězství.

Výhru z Karviné přivezla U14

Druhé jarní vystoupení má za sebou naše U14. Tentokráte zajížděla do Karviné a přála si zde uspět. To se povedlo a zaslouženě po výhře 5:2 vezou 3 body do Hlučína. Čtyřmi góly se blýskl útočník Daniel Frébort.

Čtrnáctka doma smírně se Zbrojovkou Brno

Tak i čtrnáctka se dočkala prvního mistrovského zápasu na jaře. A start měli raketový a fantastický. V desáté minutě byl stav 2:0 proti favoritovi zápasu - Zbrojovce Brno. Nakonec hosté v druhém poločase také vstřelili 2 branky a utkání tak skončilo…

U14 nadělovala

V generálce na první mistrovské utkání ve Zlíně odehrála U14 zápas doma na umělce proti Třinci. Zápas byl jednoznačnou záležitostí našeho týmu, který nastřílel 11 branek.