ČSK Uherský Brod vs FC Hlučín

Datum a čas konání: 28.4.2018 16:00

Aktuality

Muži v přestřelce zvítězili nad Hulínem

Pořádná divočina byla k vidění v Hlučíně. Když devět minut před koncem vyrovnal Rožek na 2:2, zdálo se, že dojde k dělbě bodů. Nestalo se. V koncovce zápasu ještě udeřil Foltýn a v nastavení Kraut na konečných 4:2. Na jaře tak muži drží skvělou…

Muži opět venku zvítězili

Velmi vydařený vstup do jarní části zažívají naši muži. Ze čtyř zápasů mají 3 výhry a remízu. Po úvodní remíze v Otrokovicích následovala série tří výher v řadě. Doma proti Rýmařovu a dvě venkovní nad HFK Olomouc a nyní v Uničově. Zde museli otáčet…

Muži vyhráli na HFK 2:1

Sedm bodů ze tří jarních zápasů vytěžili fotbalisté Hlučína. Z toho dvakrát hráli venku. V sobotu brali tři body v Holici, kde nad místním HFK vyhráli díky gólům Mace a Krauta 2:1.

Muži doma přesvědčivě zvítězili

Našim mužům jarní domácí premiéra vyšla skvěle. Nováček MSFL z Rýmařova si odvezl pětibrankový výprask. Cestu za vítězstvím 5:0 načal na konci prvního poločasu Brazilec Lucas De Carvalho.

Hlučín veze bod z Otrokovic

Cenný bod vezou fotbalisté Hlučína z horké otrokovické půdy. Hosté navíc celý druhý poločas hráli bez vyloučeného Vojty Heiníka.

Hlučín angažoval Brazilce

Účastník MSFL z Hlučína hlásí těsně před startem jarní části posilu do ofenzivy. Slezané angažovali čtyřiadvacetiletého útočně laděného záložníka Lucase Carvalha De Serru.

Muži v sobotu proti Novému Jičínu

I přes odložené víkendové kolo MSFL nakonec muži FC Hlučín hrát budou. V sobotu sehrají na hlavním stadionu přípravný zápas proti FK Nový Jičín. Výkop utkání je stanoven na 14:00.

Muži v sobotu proti Frýdlantu

Generálku na jarní část MSFL odehrají naši muži tuto sobotu 10.3.2018 od 14:00 proti týmu BFK Frýdlant nad Ostravicí, hrající divizi. Zápas se odehraje v Hlučíně na umělé trávě. Srdečně zveme všechny fanoušky.

Hlučín přišel o Petra Žižku

Pořádné vrásky na čele má kouč hlučínských fotbalistů Radomír Korytář. Ze hry je pro začátek soutěže zkušený obránce Petr Žižka. Kapitána týmu čeká operace kolena.

Přípravné derby ve prospěch fotbalistů Hlučína

V sobotu v rámci přípravy vyzvali fotbalisté Hlučína na domácí umělce Dolní Benešov. Účastník MSFL zvítězil 3:1. Za vítěze skórovali Fojtík, Hudeczek a Foltýn. Branku hostů vstřelil Býma.