FC Hlučín vs 1.FC Slovácko B

Datum a čas konání: 24.8.2019 16:30

Aktuality

Hlučín padl na hřišti favorita

Fotbalisté Hlučína se ve třetím kole MSFL představili na hřišti favorizovaného Frýdku- Místku. Domácí Valcíři podle očekávání brali tři body. Svého soka porazili 2:0. Hlučín tak stále čeká na první bod i vstřelený gól.

Postup v 1. kole MOL CUPU

Fotbalisté Hlučína se ve druhém kole MOL cupu představili na hřišti divizního nováčka z Frenštátu. Hosté po povedeném prvním poločase vypadali ze hry a o postup se strachovali do posledních vteřin. Meleckého družina zvítězila 2:1.

Rozhovor s Marcelem Meleckým

Do nové sezony vstupuji naši muži s novým trenérem. Stal se jim bývalý hráč Bohemians nebo taky Hlučína, Marcel Melecký, se kterým přinášíme rozhvor.

Na úvod prohra s Otrokovicemi

První zápas hlučínským fotbalistům nevyšel. Slezané na domácím trávníku toho moc nepředvedli. Za celé utkání pomalu neohrozili brankáře Semanka. Otrokovice si nakonec odvezly výhru 2:0.

Z Velkého Meziříčí bez bodu

Fotbalistům Hlučína se nedaří. V pátek prohráli svěřenci trenéra Milana Valachoviče 1:2. Slezané dojeli opět na špatnou koncovku.

A-tým nestačil v derby na Dolní Benešov

Třetiligové derby vyhráli fotbalisté Dolního Benešova. Nováček MSFL byl lepším týmem, měl í vice šancí. O vítězství domácích rozhodl v prvním poločase Býma. Na hlučínské lavičce si odbyl staronovou premiéru trenér Milan Valachovič.

Alois Skácel již není trenérem Hlučína

Po vzájemné domluvě skončil po víkendovém utkání s Uničovem hlavní trenér Alois Skácel.

Prohra s Uničovem

Hlučín – Domácí duel s Uničovem hlučínským fotbalistům nevyšel. Slezané prohráli 1:3 a ještě je čeká horké jaro. Záchranu ještě svěřenci trenéra Aloise Skácela nemají zdaleka jistou.

Hlučín v rámci přípravy rozstřílel Hanáky

Přípravný zápas s divizním HFK Olomouc fotbalisté Hlučína zvládli s přehledem. Na umělé trávě v Holici vyhráli 5:0, když dvě branky vstřelil Pyclík, po jedné přidali Málek, Foltýn a dorostenec Radim Dostál.

Tři body proti Rýmařovu

Fotbalisté Hlučína si zpravili chuť po blamáži na Vrchovině. Na domácím trávníku porazili nevyzpytatelný Rýmařov díky brance Dominika Krauta 1:0.